Flexibilné obchodné priestory v KNM

  • 467 m2
  • KNM - Kamence
  • dohodou
Popis
Financovanie

Ponúkame na predaj veľmi zaujímavý nebytový priestor (4 samostatné vchody)s možnosťou rôznorodého využitia na viaceré prevádzky služieb, obchodu.

Momentálne je v priestore kompletne zariadená a funkčná prevádzka pohostinstva, obchod potravín, služby - kaderníctvo. Nachádza sa na prízemí bytového domu na ulici ČSA, výhodou bezbariérový vstup. Nebytový priestor má 4 samostatné vstupy a poskytuje pomerne veľké sociálne zázemie.

Celková predávaná plocha nebytového priestoru je 467 m2.

Jeden nebytový priestor je v súčasnosti využívaný ako samoobslužná predajňa potravín , plocha priestoru a zázemia (skladové priestory,kancelária a sociálne zázemie pre personál-WC,kuchyňka,šatňa) na prízemí je 206 m2. Zásobovanie je riešené cez samostatný vchod.

Druhý nebytový priestor sa využíva ako pohostinstvo s podlahovou plochou o výmere 204 m2. Tento priestor ponúka veľkú miestnosť so stolmi, sociálne zázemie a skladové priestory. Zásobovanie opäť riešené cez samostatný vchod.

Tretí priestor sa využíva na služby – kaderníctvo, podlahová plocha priestoru aj so zázemím je 57 m2.

Vzhľadom k výbornej polohe v rámci mesta, priamo na pešej zóne (veľký pohyb ľudí), do centra 5 min a pozícia na sídlisku je však vhodný aj na poskytovanie akýchkoľvek rôznych ďalších služieb.

Budova je kompletne napojená na všetky inžinierske siete (voda, el. sieť, kanál). Všetky priestory sú udržiavané, v dobrom technickom stave a nevyžadujú žiadne opravy, len bežnú údržbu.

Nebytové priestory sú dlhodobo prenajaté, výborná investičná príležitosť – obchodné priestory sa predávajú aj s nájomcami. Pre viac info ako pôdorys ,foto, znalecký posudok a ďaľšie info volajte na t.č. 0948 220 397. Cena dohodou.

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Kontakt na makléra:

stanko foto web

Ing. Stanislav Jančo

E-mail: marketing@investrea.sk
Tel.: 0948 220 397

Sociálne siete:


Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0948 220 367

alebo píšte na info@investrea.sk