Na predaj rodinný dom Kysucké Nové Mesto

  • 200m2
  • Kysucké Nové Mesto
  • 332.800 EUR
Popis
Financovanie

Ponúkame na predaj priestranný tehlový rodinný dom, postavený v pokojnej časti mesta, s krásnym výhľadom na široké okolie. Oplotený pozemok okolo domu viac ako 1000m2 je upravený do roviny, s možnosťou parkovania pre väčší počet vozidiel. 

Kompletne zrekonštruovaný dom má úžitkovú plochu 200m2, je z 1/2 podpivničený a zateplený minerálnou vatou. Prízemie pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne s WC, spálne so šatníkom, obývačky a kuchyne s prechodom na terasu. Na poschodí sa nachádzajú 2 spálne, kúpeľňa s WC a spoločenský priestor.

Nehnuteľnosť je vykurovaná kotlami na elektrinu a pevné palivo prostredníctvom podlahového kúrenia. Dostupná je po asfaltovej prístupovej ceste až po bránu ovládanú videovrátnikom. Na pozemku sa okrem slnečnej terasy nachádza aj prístrešok využívaný ako sklad náradia. 

Dom poskytuje pohodlné bývanie pre rodinu, ktorá hľadá pokojné miesto bez väčšej premávky a zároveň je v pešej dostupnosti od mesta. Veľkým plusom je tiež celodenne slnečný pozemok s parádnym výhľadom. Cena: 332.800 EUR.

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Kontakt na makléra:

Miroslav Kašper

E-mail: miroslav.kasper@investrea.sk
Tel.: 0911 390 133

Sociálne siete:


Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0948 220 367

alebo píšte na info@investrea.sk