Rodinný dom na predaj Oščadnica

  • 200m2
  • Oščadnica
  • 220.000 EUR
Popis
Financovanie

Ponúkame na predaj drevenicu so základmi z prírodného kameňa, ktorá stojí na slnečnom pozemku 984m2 na začiatku obce Oščadnica s prístupom po obecnej asfaltovej ceste. Na pozemku je kryté parkovacie miesto pre 2 autá, garáž, altánok s posedením aj vínna pivnica postavená rovnako z prírodného kameňa.

Samotný dom pozostáva z prízemných priestorov v ktorých je kuchynka s jedálňou, kúpelňa a WC, ďalej poschodia v ktorom sú obývačka s krbom a balkónom, kuchyňa, kúpelňa a WC. V podkroví sa nachádzajú 4 samostatné izby a tiež kúpelňa s WC.

Nehnuteľnosť je pripojená na plyn, elektrinu, zdroj horskej vody(obecný vodovod v ceste) a odpad je nasmerovaný do žumpy + možnosť pripojenia na novovybudovanú kanalizáciu. Veľkou výhodou je pokojné miesto v blízkosti lesa, slnečná záhrada s výhľadom do okolia a výborná dostupnosť. V pešej dostupnosti sú materská a základná škola, potraviny aj zastávka autobusu. Cena 220.000 EUR.

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Kontakt na makléra:

Miroslav Kašper

E-mail: miroslav.kasper@investrea.sk
Tel.: 0911 390 133

Sociálne siete:


Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0948 220 367

alebo píšte na info@investrea.sk