Nadštandardný rodinný dom na predaj

  • 550 m2
  • Radoľa
  • dohodou
Popis
Financovanie

Ponúkame na predaj luxusný rodinný dom, postavený na slnečnom a rovinatom pozemku 2.124 m2 spolu so záhradným altánkom, dvojgarážou a tenisovým kurtom. Nehnuteľnosti skolaudované v roku 1998 sú svojou veľkosťou, dispozíciou a nadčasovou architektúrou predurčené k pohodlnému bývaniu v pokojnom prostredí.

Dispozícia domu:

Pivničné priestory: sauna s odpočinkovým priestorom, sprchový kút, WC, práčovňa, sklad

Prízemie: vstupná chodba, spálňa, kuchyňa spojená s jedálňou, obývačka s krbom a prechodom na terasu, kúpeľňa so sprchovým kútom, WC, interiérový bazén(8x3m), posilňovňa, herňa s biliardovým stolom

1.NP: 3 spálne, kúpeľňa s vaňou, WC, chodba

2.NP: kuchynský kút, 2x izba, samostatný vstup, kúpeľňa, WC

Zateplený murovaný dom je napojený na všetky IS vrátane kanalizácie, obecného vodovodu a plynu, ktorý pomocou 2 kotlov slúži na vykurovanie domu sieťou teplovodného podlahového kúrenia(s možnosťou napojenia na solárne panely). Alternatívne sa ako zdroj tepla a pohodového zimného večera dajú využiť krby v prízemí a na prvom poschodí.

V celom dome sú použité vysokokvalitné prírodné materiály, ktoré spolu so zariadením a vkusne upraveným okolím domu so záhradou pôsobia sviežo a upokojujúco. O vkuse a vzťahu k umeniu v dome svedčí aj ručne robená vitráž, ktorá zdobí obývaciu časť a oddeľuje ju od interiérového bazénu/posilňovne.

V súčasnosti sú v dome vytvorené 2 samostatné bytové jednotky, pričom je možné odčleniť aj tretiu. Dom vrátane altánku sa predáva zariadený(nábytok, športové vybavenie posilňovne a tenisového kurtu) a dostupný je okamžite. Budúci majiteľ bezpochyby ocení tichú lokalitu bez väčšej premávky s možnosťami aktívneho trávenia voľného času doma ale aj v okolí. Cena dohodou.

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Kontakt na makléra:

Miroslav Kašper

E-mail: miroslav.kasper@investrea.sk
Tel.: 0911 390 133

Sociálne siete:


Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0948 220 367

alebo píšte na info@investrea.sk