PREDANÝ Rodinný dom na predaj Stará Bystrica

  • 162 m2
  • Stará Bystrica
  • 218.000 EUR
Popis
Financovanie

Ponúkame na predaj 4 ročnú novostavbu murovaného a zatepleného rodinného domu, ktorý stojí na rovinatom pozemku 1089 m2 v obci Stará Bystrica. Rázovitá obec ležiaca v srdci Bystrickej doliny je známa vďaka mnohým prírodným a kultúrnym pamiatkam, pričom poskytuje pokojné bývanie v zdravom prírodnom prostredí.

Dom zastavanej plochy 130 m2 pozostáva zo vstupnej chodby s kúpeľňou, WC a šatníkom, priestrannej kuchyne spojenej s jedálňou a obývačkou a jednej obytnej izby na prízemí domu. Poschodie je rozdelené na 3 samostatné izby + kúpeľňu, WC. K domu patrí aj kryté garážové miesto, izby na poschodí majú balkón, z obývačky na prízemí je prechod na terasu.

Nehnuteľnosť je napojená na lokálny zdroj kvalitnej vody, plyn, elektrinu, odpad je nasmerovaný do žumpy, pričom v obci sa už dokončuje kanalizácia na ktorú sa môže dom následne pripojiť. Vykurovanie radiátormi je možné prostredníctvom plynového kotla prípadne teplovodným krbom.

Obec aj samotný dom sú ľahko dostupné zo smeru od Žiliny, Oravy ale aj zo severu(Poľsko, Česko). Blízke okolie ponúka množstvo aktivít tak v lete(turistika, cykloturistika, hubárčenie) ako aj v zime(bežky, zjazdové lyžovanie). Cena 218.000 EUR nieje konečná a v prípade vážneho záujmu sa dá po vzájomnej dohode znížiť.

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Kontakt na makléra:

Miroslav Kašper

E-mail: miroslav.kasper@investrea.sk
Tel.: 0911 390 133

Sociálne siete:


Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0948 220 367

alebo píšte na info@investrea.sk