Veľký 3 izbový byt na predaj Žilina Vlčince

  • 85 m2
  • Žilina
  • 199.000 EUR
Popis
Financovanie

Ponúkame na predaj priestranný 3 izbový byt na Černovskej ulici v Žiline. Nachádza sa na 3. poschodí v zateplenom bytovom dome orientovanom V/Z, dostupný je výťahom a patrí k nemu aj pivnica v suteréne.

Komfortná výmera bytu 85m2 poskytuje dostatok priestoru v každej z izieb, ktoré sú nepriechodné a prístupné z chodby v ktorej sa nachádza aj kúpeľňa a samostatné WC. Pridanou hodnotou sú špajza v kuchyni a 2 balkóny - jeden z kuchyne a druhý z izby.

V byte prebehla pred 11 rokmi kompletná rekonštrukcia pozostávajúca z výmeny podláh, vymurovania bytového jadra, výmeny plastových okien, nových omietok a bezpečnostných dverí. Mesačné náklady(správca BD + elektrina) pre štvorčlennú rodinu vychádzajú cca na 190eur, parkovanie pred bytovým domom.

Veľkou výhodou je lokalita plná zelene s kompletnou občianskou vybavenosťou, v pešej dostupnosti do 3 min škola, 3 škôlky, knižnica, potraviny. V cene bytu je zahrnutá aj väčšina zariadenia na fotografiách. Cena: 199.000 EUR.

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Kontakt na makléra:

Miroslav Kašper

E-mail: miroslav.kasper@investrea.sk
Tel.: 0911 390 133

Sociálne siete:


Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0948 220 367

alebo píšte na info@investrea.sk