3 izbový byt Kysucké Nové Mesto Kamence

  • 66 m2
  • Kysucké Nové Mesto
  • dohodou
Popis
Financovanie

Ponúkame na predaj vkusne upravený 3 izbový byt v panelovom bytovom dome na Sládkovičovej ulici v Kysuckom Novom Meste. Okrem zateplenia bol vybudovaný aj bezbariérový prístup do bytového domu, zrenovované oba nákladné výťahy a v spoločných priestoroch bol pre väčšiu bezpečnosť nainštalovaný kamerový systém.

Samotný byt je 66m2 veľký a pozostáva zo vstupnej chodby so šatníkom a vstavanou skriňou, kuchyne so špajzou a prechodom na presklenú loggiu, obývačky, detskej izby a spálne v ktorej sa nachádza ďalšia vstavaná skriňa. Vymenené boli bezpečnostné vstupné dvere, podlahy(kombinácia dlažby a plávajúcej podlahy v izbách) a plastové okná.

Byt sa predáva s kompletným zariadením na fotografiách(vrátane práčky, chladničky, umývačky riadu a zariadenia obývačky aj izieb), veľkou výhodou je tichá lokalita s pešou dostupnosťou do centra mesta a zároveň do prírody, ale hlavne nízke mesačné náklady na úrovni 100 EUR/mesiac pre trojčlennú rodinu. Cena dohodou.

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Kontakt na makléra:

Miroslav Kašper

E-mail: miroslav.kasper@investrea.sk
Tel.: 0911 390 133

Sociálne siete:


Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0948 220 367

alebo píšte na info@investrea.sk