Nový 2 izbový byt - A

  • 48
  • Kysucké Nové Mesto
  • 75.300€
Popis
Pôdorys
Financovanie
O projekte
Cenník

Využite možnosť poslednej rezervácie bytu v práve končiacom projekte nadstavby bytov Murgašova 995 v Kysuckom Novom Meste. V plánovanom termíne leto 2018 - zima 2019 prebehne v poradí už 8.  séria nadstavby bytov z našej dielne. Tentoraz nájdete v ponuke jeden z desiatich plánovaných 2 izbových bytov. 

Podstatnou zmenou je skutočnosť, že všetky byty sú jedno podlažné a murované. Byt A sa predáva v štandarde s podlahami, dverami, s kompletným vybavením kúpelne, balkónom a vlastným parkovacím státím. Parkovacie miesta budú novovytvorené pred bytovým domom. Kúrenie je teplovodné prostredníctvom radiátorov od miestneho dodávateľa tepla.

podorys Murgasova995 byt A

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Jednopodlažné byty


Nadstavba bytového domu na ulici Murgašovej je pokračovaním úspešných etáp štartovacích bytov pre mladých, ktoré prebiehali na ulici Litovelskej 607, 676, Dlhomíra Poľského 603, 604 a Litovelská 798, Murgašova 689 v rokoch 2010-2018.

Tentoraz bol vybraný pre nadstavbu bytový dom so súpisným číslom 995 na ulici Murgašovej. Na pôvodnom štvorpodlažnom bytovom dome prebehne nadstavba jedného podlažia s novými jednopodlažnými bytovými jednotkami. Samotný bytový dom prejde kompletnou rekonštrukciou pozostávajúcou so zateplenia obvodového plášťa, nového krovu, strešnej krytiny. 

Cieľom projektu je priniesť kvalitné nové bývanie pre mladé rodiny v Kysuckom Novom Meste v čase neistej budúcej výstavby nových bytov spočívajúcej v nedostatku pozemkov pripravených pre bytovú výstavbu. Dôraz je v projekte kladený na vhodnú dispozíciu bytov a maximálnu využiteľnosť priestoru!

Poradenstvo v oblasti financovania a možnosti dispozičných úprav sú u nás  samozrejmosťou.

Na jednom mieste tak nájdete všetko potrebné k novému bývaniu.

Začiatok výstavby:
  Leto 2018
Koniec výstavby:
  Zima 2019
Investor projektu:
  InvestRea development, s. r. o.
Manažér projektu:
  Ing. Radoslav Bočej
Číslo 
bytu
Typ 
bytu
Výmera bytu v m2
(bez balkóna)
Výmera 
balkóna
Cena holobytu Stav
A 2i 48,35  2,64 58.020€ Voľný
B 2i 54,20 2,64   PREDANÝ

Platobné podmienky:

Nerobte si zbytočné starosti, ušijeme Vám ich na mieru. Dôležité je mať aspoň 20-30% v hotovosti,v krajnom prípade možnosť ručiť inou nehnuteľnosťou počas výstavby.  Kde je vôľa, tam je vždy aj cesta a v bankách je možností dostatok.

Kontakt na makléra:

boco foto

Ing. Radoslav Bočej

E-mail: info@investrea.sk
Tel.: 0948 220 367

Sociálne siete:


Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0948 220 367

alebo píšte na info@investrea.sk