Predáme rodinný dom - novostavba 3+1 v Nesluši

 • 78m2
 • Nesluša, U Drndov
 • 99.900
Popis
Financovanie
O projekte
Lokalita
Cenník

Na predaj novostavba rodinného domu typu bungalov v práve prebiehajúcom projekte výstavby  rodinných domov v lokalite obce Nesluša, časť U Drndov s krásnou okolitou prírodou a výhľadom na Vrátnu, na skok do Kysuckého Nového Mesta.

Rodinný dom je určený pre 3 člennú rodinu, a predáva sa v stave:  Holodom s dokončenou kúpeľňou, s pozemkom, IS na hranici pozemku – nová elektrika, kanalizácia, vlastná studňa, plyn v dosahu 100 m. 

 

Nádherný výhľad, pokoj okolitej kysuckej prírody, dobrá dostupnosť do Kysuckého Nového Mesta (3 km) či Žiliny (13 km) a kompletná občianska vybavenosť (potraviny, základná škola, detské ihriská, autobusová zastávka sú charakteristické prvky tejto lokality). Žiadna exkluzívna masová zástavba novostavieb, ale pokojné bývanie v štyroch samostatných rodinných domoch typu bungalov so samostatnou prístupovou cestou. Pozemok sa nachádza približne v strede obce Nesluša (pred základnou školou pri potravinách odbočka vľavo), s výhľadom na centrum obce. Určite neoceniteľnou výhodou je skutočnosť, že najbližšie okolie Vášho pozemku nebude vzhľadom na rozdrobenosť okolitých pozemkov takmer s určitosťou zastavané, najbližšie novostavby sa nachádzajú približne 50 metrov od hranice pozemku. Celkovo v danej lokalite možno v budúcnosti predpokladať mierny postupný rozvoj výstavby, vzhľadom na skutočnosť že sa jedná o najkrajšie parcely v obci s južnou orientáciou.

mapa 2

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Bývate v meste na sídlisku v panelákovom byte a uvažujete ako zvýšiť svoj štandard bývania? Chcete si po náročných pracovných dňoch konečne užiť trochu relaxu na vlastnej terase alebo záhrade? A to všetko bez toho, aby ste stratili čo najlepší kontakt s mestom a pracovnými príležitosťami tak, aby aj Vaše deti vyrastali v prostredí nádhernej kysuckej prírody?

Alebo uvažujete nad výstavbou svojho rodinného domu a ste už zúfalí z neustáleho sledovania ponúk pozemkov a s tým spojených problémov od ich vysporiadania, vybavenia inžinierských sietí a územných a stavebných povolení?

V tom prípade ste na správnom mieste, pretože projekt Drndovea je venovaný práve tým z Vás, ktorí hľadajú bývanie v rodinnom dome so samostatným pozemkom. Projekt pozostáva z výstavby štyroch rodinných domov typu bungalov na pripravených stavebných parcelách s inžinierskymi sieťami. V ponuke projektu nájdete štyri vzorové typy domov s rôznymi výmerami, konečnú podobu domu však vždy prispôsobujeme našim klientom na mieru.

Domy sa predávajú v prevedení  holodom (viď stavebný popis v galérii), s inžinierskymi sieťami na hranici pozemku a samotným  pozemkom.


Pre lepšie rozhodovanie sme pre Vás pripravili 10 dôvodov prečo si vybrať tento projekt:

 1. Nádherná okolitá príroda s úžasným výhľadom na kysuckú prírodu
 2. Moderná architektúra rodinných domov typu bungalov
 3. Samostatné pozemky s rozumnými rozmermi cca 20 x 30 m
 4. Súkromná príjazdová komunikácia bez okolitej zástavby či ruchu z komunikácií
 5. Južná orientácia pozemku zabezpečí celodenný prísun slnečných lúčov
 6. Vynikajúca občianska vybavenosť – škola, škôlka, potraviny, zastávka v dosahu 200 m od pozemku
 7. Starosti s vybavením územného rozhodnutia a stavebného povolenia vybavené za Vás
 8. Projektová dokumentácia v cene domu – s možnosťou úprav podľa Vašich predstáv
 9. Výhodná lokalita – len 13 km od Žiliny a 3 km od Kysuckého Nového Mesta
 10. Výstavba vysnívaného bývania bez starostí so zháňaním povolení, murárov, tesárov – stačí len dobrý fotoaparát pre fotky do rodinného albumu :)

EXTRA: Možnosť dobudovania jednej izby v podkroví rodinného domu v prípade, že sa Vaše rodinné pomery zmenia a rodina si bude vyžadovať viac obytného priestoru.

Číslo domuVýmera
domu (m2)
Typ domuVýmera
pozemku  (m2)

Cena holodomu s pozemkom

Stav
A 74 3+1 641 --------- Predaný
B 93 4+1 700 --------- Predaný
C 99 4+1 813 --------- Predaný
D 114 4+1 600 --------- Predaný

 

* v cene je započítaný pozemok s prístupovou cestou a inžinierskymi sieťami
** inžinierske siete: elektro - áno, kanalizácia - áno,  voda -  studňa, plyn - cca 200 m od pozemku

Vzhľadom na skutočnosť, že kvalitu diela považujeme za najdôležitejší bod nášho projektu, pripravili sme pre Vás garanciu kvality našich domov pozostávajúcu z nasledovných skutočností:

 • 7 ročná záruka na hrubú stavbu
 • Zádržné vo výške 3 % z ceny diela ktoré vyplácame stavebným firmám až po 12 mesiacoch odo dňa prevzatia diela
 • Nezávislý stavebný dozor zahrnutý v cene vášho domu
 • právna istota pri kúpe pozemku a vybavovaní povolení
 • Pre Vás, budúcich majiteľov nových domov jediný zmluvný partner v projekte – spoločnosť Investrea development,s.r.o.

Kontakt na makléra:

boco foto

Ing. Radoslav Bočej

E-mail: info@investrea.sk
Tel.: 0948 220 367

Sociálne siete:


Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0948 220 367

alebo píšte na info@investrea.sk