Novostavba 3 izbového bytu v Kysuckom Novom Meste - E

Preto, že chceme. Kúpou danej nehnuteľnosti prispejete v rámci nášho projektu Preto, že chceme na pomoc občanom v hmotnej núdzi v sume 304 €.

 • 67,02m2
 • Murgašova, KNM
 • PREDANÝ
Popis
Pôdorys
Financovanie
O projekte
Lokalita
Cenník

Pešo do školy, do škôlky, obchodu či na úrady? Navyše s moderne spojenou kuchyňou s obývačkou, veľkými francúzskymi oknami, ktoré presvetlia Váš byt s možnosťou terasy ako v rodinnom dome? A predstavte si, aj s možnosťou parkovania. Takto si predstavujete svoje nové bývanie? Tak volajte a radi Vám ukážeme, že je to možné a dokonca za rozumnú cenu.

.. Je príjemné užiť si ten rozdiel ...

Aktuálny stav výstavby

Na našej Facebook stránke si môžete pozrieť priebežný stav výstavby atuálneho projektu resp. aj starších projektov. Pravidelne pridávame fotodokumentáciu z výstavby a nájdete tu aj konečné verzie bytov z predchádajúcich nadstavieb. Viac na Investrea Facebook...

 10 Dôvodov pre kúpu

 1. Nový za cenu starého.
 2. Pešo do školy, škôlky, obchodu či na úrady.
 3. Výhodná cena za kúrenie.
 4. Útulná terasa s krásnym výhľadom plná slnka
 5. Obývačka spojená s kuchyňou
 6. Najlacnejšie financovanie od ŠFRB či komerčných bánk
 7. Garancia kvality –  nezávislý stavebný dozor
 8. Byt si prispôsobíte vlastným požiadavkám
 9. Dobré parkovacie možnosti pri bytovom dome
 10. Ideálne miesto, pre rast Vašich detí.
688 Byt E verzia SP letacik

Lokalita

Nadstavba bytového domu sa uskutoční na ulici Murgašovej 689, ktorá sa nachádza pred podjazdom v smere do Nesluše. Dolná časť mesta je charakteristická pokojným bývaním v 3-4 podlažných bytových domoch postavených v 50-60 tych rokoch, s množstvom zelene a vynikajúcou občianskou vybavenosťou.

Všade, kam sa potrebujete dostať, či už do obchodov alebo na úrady, môžete ísť pokojne pešo. Lokalita je zaujímavá najmä pre rodiny s deťmi, nakoľko v blízkosti bytového domu sa nachádza tak materská škôlka ako aj základná škola na ulici Clementisovej a Nábrežnej. Neďaleko bytového domu sa nachádzajú potraviny s autobusovou zastávkou, v okolí mestského parku je možné vybaviť väčšinu úradných záležitostí.

Murgasova lokalita

Hypotekárna kalkulačka

Zadajte vlastné prostriedky a počet rokov splácania, kalkulačka vypočíta mesačnú splátku. Kalkulačka je orientačná, úroková sadzba sa stanovuje individuálne.

Cena nehnuteľnosti
Vlastné prostriedky
Úver
Počet rokov splácania
Úrokova sadzba %
Mesačná splátka

Nízkoenergetické dvojpodlažné byty


Nadstavba bytového domu na ulici Murgašovej je pokračovaním úspešných etáp malometrážnych štartovacích bytov pre mladých, ktoré prebiehali na ulici Litovelskej 607, 676, Dlhomíra Poľského 603, 604 a Litovelská 798 v rokoch 2010-2015.

Tentoraz bol vybraný pre nadstavbu bytový dom so súpisným číslom 689 na ulici Murgašovej. Na pôvodnom dvojpodlažnom bytovom dome prebehne nadstavba jedného podlažia 6 nových mezonetových bytových jednotiek. Rovnaký projekt momentálne prebieha na ulici Dlhomíra Poľského 688, kde si už v Marci 2016 budete môcť pozrieť byty rovnakého typu. Samotný bytový dom prejde kompletnou rekonštrukciou pozostávajúcou so zateplenia obvodového plášťa sivým polystyrénom, nového krovu, strešnej krytiny, vodovodných  a kanalizačných prípojok. 

Cieľom projektu je priniesť kvalitné nové bývanie pre mladé rodiny v Kysuckom Novom Meste v čase neistej budúcej výstavby nových bytov spočívajúcej v nedostatku pozemkov pripravených pre bytovú výstavbu. Dôraz je v projekte kladený na vhodnú dispozíciu bytov (všetky dispozície bytov navrhnuté interiérovým dizajnérom)!

Tak ako v predošlých  projektoch Litovea II, Štartovacie byty III, IV jediným Vaším partnerom pre nové bývanie je spoločnosť Investrea development, s. r. o. so sídlom  v Kysuckom Novom Meste. Poradenstvo v oblasti financovania a možnosti dispozičných úprav sú u nás  samozrejmosťou.

Na jednom mieste tak nájdete všetko potrebné k novému bývaniu.

Začiatok výstavby:
  Jar 2016
Koniec výstavby:
  Leto 2016
Investor projektu:
  InvestRea development, s. r. o.
Manažér projektu:
  Ing. Radoslav Bočej

Číslo 
bytu
Typ 
bytu
Výmera bytu v m2
(bez terasy)
Výmera 
balkóna
Výmera 
terasy
Cena holobytu Stav
A 3i 92,80    7,53   Predaný
B 3i 68,38 3,71     Predaný
C 3i 75,96    7,86    Predaný
D 3i 77,61   8,93   Predaný
E 3i 67,02  3,71     Predaný
F 3i 81,71    7,85   Predaný


Platobné podmienky:

Nerobte si zbytočné starosti, ušijeme Vám ich na mieru. Dôležité je mať aspoň 10-15 % v hotovosti,v krajnom prípade možnosť ručiť inou nehnuteľnosťou počas výstavby.  Kde je vôľa, tam je vždy aj cesta a v bankách je možností dostatok.

Garancia kvality

Vzhľadom na skutočnosť, že kvalitu diela považujeme za najdôležitejší bod nášho projektu, pripravili sme pre Vás garanciu kvality našich bytov pozostávajúcu z nasledovných skutočnosti:

 • Zmluvná záruka na dokončené dielo
 • Pri výstavbe montovaných konštrukcií používame moderný systém kwh hranolov
 • Zádržné vo výške 3 % z ceny diela ktoré vyplácame stavebným firmám až po 12 mesiacoch odo dňa prevzatia diela
 • Nezávislý stavebný dozor zahrnutý v cene vášho bytu
 • Pre Vás, budúcich majiteľov nových bytov jediný zmluvný partner v projekte – spoločnosť  Investrea development, s.r.o.  a najmä naše skúsenosti z projektov Litovelská 607, 676, Dlhomíra Poľského 603 a 604, Litovelská 798

Kontakt na makléra:

boco foto

Ing. Radoslav Bočej

E-mail: info@investrea.sk
Tel.: 0948 220 367

Sociálne siete:


Dohodnite si obhliadku na tel. č. 0948 220 367

alebo píšte na info@investrea.sk